Otwarcie Wisłostrady w kwietniu

Otwarcie Wisłostrady w kwietniu

Jeszcze miesiąc potrwa wzmacnianie gruntów przy tunelu Wisłostrady. Otwarcie przejazdu nastąpi dopiero w kwietniu.

Mimo że Zarząd Dróg Miejskich złożył w czwartek ekspertyzę, nie oznacza to końca prac. Jak poinformował rzecznik Metra Warszawskiego: – W sensie technicznym tunel Wisłostrady mógł być otwarty już w połowie października. Został podparty i nie stanowi zagrożenia. Dostaliśmy jednak decyzję WINB, że w rejonie objętym budową muszą być wykonane prace zabezpieczające przyszłą budowę łącznika. Konieczne było zagęszczenie gruntu i budowa ścian ograniczających zagrożenie osunięcia gruntu.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Cezary Piwowarski (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautor

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.

Jeden komentarz

  1. 3 lutego, 2013 7:51

    „W sensie technicznym tunel Wisłostrady mógł być otwarty już w połowie października. Został podparty i nie stanowi zagrożenia. Dostaliśmy jednak decyzję WINB, że w rejonie objętym budową muszą być wykonane prace zabezpieczające przyszłą budowę łącznika. Konieczne było zagęszczenie gruntu i budowa ścian ograniczających zagrożenie osunięcia gruntu” – tłumaczy Krzysztof Malawko, rzecznik Metra Warszawskiego.