Drzwi Otwarte na Górczyńskiej 46

Drzwi Otwarte na Górczyńskiej 46
Możliwość komentowania Drzwi Otwarte na Górczyńskiej 46 została wyłączona, 16/07/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Headline, lokalne, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie, wynajem

Już w najbliższy weekend 20 i 21 lipca br. swoje podwoje dla zwiedzających otworzy Górczyńska 46, inwestycja SAP-PROPERTY zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie. W zrealizowanym już budynku dostępne są mieszkania gotowe do odbioru i przygotowane w standardzie deweloperskim oraz pod klucz.

 

Podczas drzwi otwartych Górczyńskiej 46 na przybyłych gości oczekiwać będą pracownicy biura sprzedaży, którzy oprowadzą klientów po inwestycji, pokażą układy mieszkań, a także opowiedzą o różnych wersjach standardu wykończenia lokali. Na miejscu, zainteresowani zakupem mogą również zasięgnąć opinii doradcy kredytowego – Zaletami zrealizowanej przez nas inwestycji, o których z pewnością należy wspomnieć, są wysoka jakość wykończenia oferowanych mieszkań i atrakcyjna cena. Lokal można nabyć już od 4968 zł brutto za m.kw.  Co ważniejsze mieszkania są już gotowe do odbioru, a więc można się do nich wprowadzić zaraz po zakupie – mówi Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY Sp. z o.o. – Poza tym inwestycja jest zlokalizowana blisko centrum, a sprawny dojazd do miasta zapewniają dogodne rozwiązania komunikacyjne – dodaje. Budynek dostępny będzie dla zwiedzających w godzinach od 10 do 16.

Inwestycja Górczyńska 46 składa się ze 113 lokali opowierzchni od 43 do 144 m.kw. Znaleźć w niej możemy mieszkania liczące od 2- do 5- pokoi. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. W ofercie dewelopera znaleźć można również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach budynku. Przynależą do nich tarasy dachowe z widokiem na panoramę miasta, z których największy ma ponad 90 m.kw.

Warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które wyróżniają tą inwestycję na tle jej podobnych. Przy budynku znajduje się ogrodzony teren zielony do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Ponadto na ostatniej kondygnacji Górczyńskiej 46 ulokowany został Klub Mieszkańca – specjalnie wydzielone duże pomieszczenie z tarasem widokowym na panoramę miasta, również tylko do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku. Ponad to w trosce o najmłodszych mieszkańców na parterze budynku działają już żłobek i przedszkole z własnym placem zabaw. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się  dwupoziomowa hala garażowa.

Nowością na poznańskim rynku mieszkaniowym, oferowaną przez firmę SAP-PROPERTY jest usługa „mieszkania na próbę”, czyli wynajęcia mieszkania i nabycia go w momencie gdy sytuacja materialna klienta na to pozwoli. Oferta ta skierowana jest głównie do osób dopiero starających się o kredyt bądź próbujących sprzedać swoje dotychczasowe lokum. Rozwiązanie to jest o tyle korzystne dla wynajmującego mieszkanie, że w przypadku gdy klient zdecyduje się na jego zakup, w ramach transakcji otrzyma zwrot części zapłaconego czynszu. Kwota ta uzależniona jest od długości najmu. Im szybciej się nabywca zdecyduje na zakup, tym większa część zostanie mu zwrócona.

 

Górczyńska 46, to jedna z trzech inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu. Deweloper zrealizował już Dwór Marcelin, a obecnie kończy budowę drugiego etapu tej inwestycji.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych