Nowy najemca na warszawskim Żeraniu

Nowy najemca na warszawskim Żeraniu
Możliwość komentowania Nowy najemca na warszawskim Żeraniu została wyłączona, 18/09/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, komercyjne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Jak informuje firma Segro, spółka JDL wynajęła 900 mkw. powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej w kompleksie Segro Business Park Warsaw.

JDL zajmuje się imprtem, sprzedażą i montażem części do samochodów japońskich i niemieckich. Jak informuje Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną: – Segro Business Park Warsaw, Żerań jest jedną z czterech naszych inwestycji w rejonie Warszawy. Dogodna lokalizacja obiektu w okolicy północnej obwodnicy Warszawy, zapewnia doskonały dojazd zarówno z zachodu, jak północy i wschodu kraju, co odgrywa znaczącą rolę dla najemców powierzchni magazynowej nastawionych na krajową i zagraniczną dystrybucję towarów. Równie istotną zaletą obiektu Segro  Business Park Warsaw, Żerań jest możliwość elastycznego dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców ze wszystkich branż.

Sprawdź ceny najmu hal i magazynów

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Cezary Piwowarski (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.