Pierwszy budynek Apartamentów Conrada już gotowy

Pierwszy budynek Apartamentów Conrada już gotowy
Możliwość komentowania Pierwszy budynek Apartamentów Conrada już gotowy została wyłączona, 18/09/2014, przez␣, w␣deweloperzy, Facebook, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe

Po 1,5 roku budowy, wielkiego zaangażowania i dbania o najmniejszy szczegół wykończenia deweloper EURO STYL zaprezentuje pierwszy, gotowy budynek inwestycji Apartamenty Conrada, położonej w Gdyni przy ul. Strzelców. Wielkie Otwarcie będzie miało miejsce w sobotę 27-go września br. w godzinach 11-16, a odwiedzający oprócz możliwości dokładnego obejrzenia budynku i jego wyjątkowych wnętrz, będą mogli liczyć na wiele innych atrakcji.

Inwestycję wyróżnia z pewnością ciekawy projekt wnętrza budynku – na klatkach schodowych podziwiać więc będzie można specjalnie przygotowane grafiki – reprodukcje oryginalnych XIX-wiecznych rycin, o tematyce morskiej, opatrzone cytatami z dzieł pisarza-marynisty Josepha Conrada.

Kolejną atrakcją z pewnością będą specjalnie przygotowane rabaty na zakup mieszkania oraz możliwość uzyskania fachowych porad od architektów. Co więcej klient, który zdecyduje się kupić mieszkanie, otrzyma rabat na jego wykończenie. Wielkiemu Otwarciu Apartamentów Conrada towarzyszyć będzie również prezentacja najnowszych modeli samochodów Toyota oraz nowej kolekcji eleganckiej damskiej odzieży firmy Taranko. To jednak nie wszystko – uczestnicy wydarzenia będą mogli również liczyć na specjalne rabaty od prezentujących się partnerów.

Podsumowując, otwarcie będzie naprawdę wyjątkowe, w końcu nazwa inwestycji zobowiązuje.

Omnie SGI Developer

SGI jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów. W inwestycjach wielką wagę przywiązują do architektury i wysokiej jakości użytych materiałów. Budują w starannie dobranych i prestiżowych lokalizacjach. Firma dba o to, by rozwiązania architektoniczne zapewniały ponadczasowość wszystkich projektów. Współpracują z gronem cenionych architektów z Polski i świata. Ponadto firma SGI jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Działania SGI są doceniane nie tylko przez klientów, ale też przez branżę deweloperską. Podczas całej swojej działalności firma deweloperska otrzymała takie nagrody jak, m. in., Certyfikat Przejrzysta Firma 2008, Bezpieczna Budowa 2011, Srebrne Wiertło 2010, Najlepsza Architektura woj. Łódzkiego w latach 2006-2009.