Ponad 2100 mieszkań od GH Development

Ponad 2100 mieszkań od GH Development
Możliwość komentowania Ponad 2100 mieszkań od GH Development została wyłączona, 30/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

GH Development, belgijski deweloper, planuje dostarczyć na stołeczny rynek mieszkaniowy ponad 2100 mieszkań w 7 atrakcyjnych lokalizacjach. Firma prowadzi prace przygotowawcze w obrębie terenów w Warszawie na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Północ, Wawrze, we Włochach i na Woli. W planach jest także wejście do największych miast regionalnych w Polsce. Właśnie otwarto nowe biuro GH Development we Wrocławiu.

W najbliższym czasie GH Development planuje zbudować w samej tylko Warszawie ponad 2100 lokali w 7 różnych lokalizacjach. Deweloper stale powiększa zasoby gruntów pod realizację nowych inwestycji, dywersyfikując ofertę do odbiorców o różnych potrzebach. GH Development w planach ma także wprowadzenie swojej oferty do największych miast regionalnych w Polsce. Jako pierwszy na listę nowych lokalizacji trafił Wrocław, gdzie właśnie otwarto nowe biuro firmy.

– Doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie realizować naszą strategię biznesową, zakładającą tworzenie nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Aktualnie koncentrujemy się na rynku warszawskim, gdzie planujemy 11 nowych inwestycji w 7 dzielnicach. W ostatnim czasie podjęliśmy nowe wyzwanie związane z wejściem na rynek wrocławski, gdzie obecnie skupiamy się na pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje – powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

Po MOXO HOUSE na Mokotowie GH Development pracuje nad uruchomieniem kolejnych projektów w Warszawie. Inwestycja na Pradze Północ otrzymała już pozwolenie na budowę i obecnie znajduje się na etapie przygotowania do rozpoczęcia budowy. W opracowaniu są również projekty na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Wawrze, we Włochach i na Woli. Docelowo w kilkuletniej perspektywie GH Development odda na rynek ponad 2100 mieszkań o łącznej powierzchni przekraczajacej 97 tysiecy  mkw. 

– W swojej działalności koncentrujemy się na budowie nieruchomości odpowiadających różnym potrzebom i wymaganiom klientów. Obecnie kończymy sprzedaż naszej pierwszej inwestycji na warszawskim Mokotowie i przygotowujemy się do uruchomienia kolejnych projektów w stolicy. Portfolio budujemy na zasadzie różnorodności, tak aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych przyszłych klientów – powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing GH Development.

Firma na polskim rynku jest obecna 4 lata i wykorzystuje w swej działalności 100-letnie doświadczenie zdobyte w Belgii. GH Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zrzeszającego ok. 300 firm deweloperskich w Polsce.

Omnie Katarzyna Maciak