Nowe mieszkania w Poznaniu

Nowe mieszkania w Poznaniu
Możliwość komentowania Nowe mieszkania w Poznaniu została wyłączona, 30/03/2011, przez␣, w␣mieszkania, Poznań

Zgodnie z planem spółka Family House, w marcu przekazała klucze nowym właścicielom mieszkań, które powstały w ramach I etapu rozbudowy osiedla Leśnego w Czapurach. Tym samym podpoznańska miejscowość już niedługo wzbogaci się o kolejnych mieszkańców.

Deweloper znany z terminowości swoich inwestycji, zakończył właśnie proces odbioru lokali, które powstały w ramach I etapu osiedla Leśnego III-Rozbudowa. W tej części powstało 76 mieszkań, 3- i 4-pokojowych o metrażu od 50 do 75 m kw. w różnorodnych opcjach: z ogrodem, garażem lub miejscem postojowym. Prace budowlane rozpoczęły się w lutym 2010 roku. Nieruchomości cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, w związku z czym już w 4 miesiące znalazły swoich właścicieli. Po realizacji tej części inwestycji, osiedle Leśne będzie liczyło ponad 350 domów i mieszkań.

W standardzie deweloperskim wszystkie nieruchomości posiadają m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety na oknach, bramę garażową na pilota oraz ogrodzenie. – Odbiór mieszkania to ważna chwila dla każdego klienta. Zależy nam, żeby wszyscy byli w pełni zadowoleni z własnego M. W związku z tym dopełniamy wszelkich starań, aby cały proces odbioru, zakończony podpisaniem protokołu, odbywał się sprawnie – wyjaśnia Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Oprócz przekazywania kluczy ich nowym właścicielom, deweloper nieprzerwanie prowadzi prace budowlane związane z dalszą rozbudową osiedla. W jego ramach, do końca 2011 roku, powstanie jeszcze 78 mieszkań. Spółka jednak na tym nie poprzestaje. W lutym w ofercie pojawiło się 40 kolejnych nieruchomości, które zostaną wybudowane w ramach IV etapu inwestycji.W niespełna miesiąc od momentu uruchomienia sprzedaży, większość lokali znalazło już swoich właścicieli. Cieszy nas fakt, że osiedle Leśne niezmiennie spotyka się z dużym zainteresowaniem. Oprócz ciekawej lokalizacji, naszego doświadczenia oraz wysokiej jakości wykonywanych przez nas prac, klienci doceniają cenę nieruchomości w Czapurach – tłumaczy Izabella Łukomska–Pyżalska, wiceprezes Family House. Te osoby, którym nie uda się kupić mieszkania w tym etapie, mogą być spokojne, ponieważ w połowie roku w ofercie dewelopera pojawią się następne.

Co ważne, mimo iż w 2011 roku zapowiadane są zmiany w programie „Rodzina na swoim”, kupując mieszkanie na „Osiedlu Leśnym IV” z pewnością będzie można z niego skorzystać. Co więcej, dzięki współpracy z wieloma bankami, klienci Family House mogą liczyć na preferencyjne warunki przy udzielania kredytu, niższe prowizje bankowe i konkurencyjne opłaty za wycenę nieruchomości

 

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.