KORAL już powstaje

KORAL już powstaje
Możliwość komentowania KORAL już powstaje została wyłączona, 20/05/2011, przez␣, w␣lokalne, miasta, Poznań

KORAL już powstaje

Spółka Family House rozpoczęła budowę budynku wielorodzinnego – KORAL, który powstanie przy ulicy Czeremchowej w Poznaniu. Spośród wszystkich 102 mieszkań, 80 już znalazło swoich właścicieli.

KORAL zlokalizowany jest w obrębie dzielnicy Dębiec, w południowej części Poznania. Deweloper po zgromadzeniu kompletu dokumentów, od razu rozpoczął prace budowlane na terenie inwestycji. Powstała już podziemna hala garażowa, a obecnie stawiane są ściany parteru. – Jesteśmy generalnym wykonawcą swoich inwestycji, mamy zatem własne zaplecze budowlane, w związku z czym w całości odpowiadamy za wszystkie etapy budowy i czuwamy nad poprawnością prowadzonych prac – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – To również pozwala nam w 100 proc. kontrolować prace związane z realizacją inwestycji i na bieżąco reagować na zaistniałe sytuacje. Tym samym klienci otrzymują rzetelne informacje co do stanu zaawansowania projektu – dodaje I. Łukomska-Pyżalska. Termin realizacji KORAL-a przypada na kwiecień 2012 roku.

Inwestycja zakłada realizację 5 kondygnacyjnego budynku o ciekawej architekturze. Do dyspozycji kupujących deweloper przedstawił 102 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znalazły się lokale 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 28 do 80 m kw. W budynku powstanie także podziemna hala garażowa.

KORAL to funkcjonalna i nowoczesna architektura. Budynek doskonale komponuje się z otoczeniem, jednocześnie nadając mu nowoczesny wygląd. Zaletą inwestycji jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów. W standardzie deweloperskim mieszkania będą posiadały drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje, grzejniki oraz dostęp do telefonu i Internetu. – Na obecną chwilę już 80 mieszkań, które powstanie w KORAL-u, znalazło swoich właścicieli. Cieszy nas fakt, że inwestycja ta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, co pokazuje że udało nam się sprostać oczekiwaniom osób poszukujących własne M – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Wszystkie mieszkania oferowane przez dewelopera spełniają kryteria rządowego programu Rodzina na swoim. Dodatkowym atutem inwestycji realizowanych przez Family House jest ich niska cena z zachowaniem wysokiego standardu deweloperskiego. Nie inaczej jest tym razem.

 

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.