Dobry początek roku

Dobry początek roku

Spółka Family House początek roku może zaliczyć do naprawdę udanych. W pierwszym kwartale 2011 roku, sprzedała 76 mieszkań. Taki wynik pokazuje, że oferta dewelopera wciąż spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Pierwsze miesiące nowego roku przyniosły Family House powody do zadowolenia. Wyniki sprzedażowe osiągnięte w tym okresie, pokazują że mimo zimy wiele osób zdecydowało się na zakup mieszkania. – Jak na razie rok jest spokojny, nie odnotowaliśmy żadnych przerw w sprzedaży mieszkań, cieszą się one stałą, niezmienną popularnością. Cały czas widzimy popyt na mieszkania poza miastem, w związku z czym nasza inwestycja w Czapurach wzbogaca się o kolejnych mieszkańców – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Największy udział wśród sprzedanych w pierwszym kwartale mieszkań miał kolejny, czwarty już etap osiedla Leśnego w Czapurach. W niespełna miesiąc, większość z oferowanych lokali znalazło swoich właścicieli. Ze wszystkich 40 dostępnych, tylko cztery pozostały wolne. Oprócz podmiejskiej inwestycji, Family House sprzedało również mieszkania, powstające w Poznaniu. W budynku mieszkalnym KORAL – ul. Czeremchowa, kolejne 27 osób nabyło własne M. Natomiast w inwestycji PERŁA, która zostanie zrealizowana przy ul. Kosińskiego, następnych 13 rodzin. – Sprzedaż mieszkań, którą udaje nam się utrzymać na wysokim poziomie, nie tylko w minionym kwartale, pokazuje że nasza oferta odpowiada na zapotrzebowanie klientów, którzy stają się coraz bardziej wymagający. Przede wszystkim jeśli chodzi o lokalizację, a także cenę czy standard wykończenia – przekonuje I. Łukomska-Pyżalska.

W marcu Family House przekazało również klucze do mieszkań, które powstały w ramach I etapu rozbudowy osiedla Leśnego III. Tym samym już w najbliższym czasie na osiedlu zamieszka kolejnych 76 rodzin.

Deweloper nie poprzestaje na obecnie realizowanych projektach i już zapowiada następne. W połowie roku, w ofercie pojawią się nowe mieszkania, które powstaną w ramach dalszej rozbudowy osiedla Leśnego w Czapurach. W najbliższym kwartale powinna ruszyć także budowa Family House Center. Poza tym spółka szuka nowych, atrakcyjnych miejsc na lokalizacje swoich inwestycji.

Źródło: Family House

Tagi:␣
frontphotoSlider

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.

Jeden komentarz

  1. Maciej
    15 sierpnia, 2011 0:22

    Przymierzam się do mieszkania z Family House. Z tego co czytałem opinię to solidna firma z dobrymi cenami. Czy ktoś może potwierdzić te opinie?