Wiosenna edycja targów mieszkaniowych zakończona

Możliwość komentowania Wiosenna edycja targów mieszkaniowych zakończona została wyłączona, 20/05/2013, przez␣, w␣inwestycje, lokalne, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony

W miniony weekend Targi Dom – Mieszkanie – Wnętrze w pawilonie Międzynarodowych Targów Poznańskich przyciągnęły tłumy zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowali wielkopolscy deweloperzy, firmy zajmujące się aranżacją wnętrz oraz instytucje finansowe.

Wiosenna edycja Targów redNet zgromadziła ok. 80 wystawców, wśród których zdecydowanie dominowały firmy deweloperskie. Ładna pogoda przyciągnęła wielu zainteresowanych kupnem własnego domu czy mieszkania. Mogli oni liczyć na kompletny przegląd ofert nieruchomości, zarówno gotowych, jak i będących dopiero w budowie. Wystawcy przygotowali dla nich specjalne rabaty, promocje i obniżki.

Na zainteresTargi to świetna okazja, by ponegocjować cenyowanie nie mogli narzekać deweloperzy budujący w centrum Poznania. – Te targi były znakomitą okazją do zaprezentowania będącej już na ukończeniu inwestycji Malta Fountain. Na sprzedaż są jeszcze mieszkania o pow. od 40 do 80 mkw. i apartamenty do 115 mkw. w najlepszej lokalizacji w Poznaniu. Nasz kompleks położony jest bowiem w sąsiedztwie jeziora Maltańskiego, przy jednocześnie dogodnym dojeździe do centrum. Zainteresowanie jest więc duże. Jesteśmy z efektów tego weekendu zadowoleni – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor generalny Malta Fountain.

Również firmy mające w swojej ofercie domki jednorodzinne cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. – Na Targach prezentowaliśmy inwestycje zlokalizowane w podpoznańskich miejscowościach, Osiedle Rodzinny Zakątek oraz Osiedle Słoneczne. Obie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bilans tego weekendu jest bardzo korzystny, mamy nadzieję na kilka nowych kontraktów – mówi Krzysztof Krzyżaniak z KM Building.

Spółka Twoje M przygotowała bardzo wiosenna propozycję dla swoich klientów – Na majowych targach postanowiliśmy wyjść naprzeciw marzeniom niejednego z nas. Decydując się na apartament w kompleksie Villa Cascada, klient otrzymywał ogród wraz z kompletną aranżacją. OkazałTargi przyciągnęły licznych zwiedzającycho się, że wśród zwiedzających było wielu miłośników zieleni. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M.

Organizatorzy zadbali o szereg udogodnień i atrakcji dodatkowych. Dużą popularnością cieszyło się stoisko specjalne, takie jak galeria „Dzielnicowo”, czy możliwość uzyskania porad finansowych oraz preferencyjnych warunków kredytowania.  Kolejna okazja, by potargować się o ceny, czy skorzystać z promocji deweloperskich, nadarzy się dopiero jesienią.

Omnie KM Building