Termy Warmińskie już działają

Termy Warmińskie już działają
Możliwość komentowania Termy Warmińskie już działają została wyłączona, 12/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, infrastruktura, inwestycje, warminsko-mazurskie

Od ubiegłego tygodnia goście mogą już oficjalnie korzystać z Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. Ich inwestorem był powiat lidzbarski. Jest to jedyny taki obiekt w północnej Polsce.

W ofercie Term Warmińskich znajduje się basen pływacki, basen dla dzieci, basen witalny, solankowy, źródlany, hipertermiczny, kompleks saun, strefa Wellness, wysokościowy ogród linowy, ściana wspinaczkowa czy wioska wakacyjna. Zarządcą Term jest  Condohotels Management z Ostródy. W Termach znajduje się również centrum konferencyjne. Termy otrzymały już certyfikat w kategorii sportowy obiekt roku 2015 w XVI edycji konkursu „Budowniczy Polskiego Sportu”.

źródło: gazetaolsztynska.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.