Spóźniony projekt muzeum

Możliwość komentowania Spóźniony projekt muzeum została wyłączona, 30/06/2011, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Architekt Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie spóźnia się z realizacją projektu budynku. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta skarży się na złą współpracę z Christianem Kerezem, który nie bierze pod uwagę zastrzeżeń urzędników i nie wprowadza odpowiednich zmian.

Praca projektanta została podzielona na osiem etapów. W razie opóźnień warszawski Ratusz może nałożyć odpowiednie kary. Do tej pory naliczono już dwie. Ich łączna wysokość wynosi 600 tys. zł. Jednak architekt ich nie zapłacił.

Problem opóźnień ma być poruszony na czwartkowej naradzie wiceprezydenta miasta. Jednak możliwość zerwania kontraktu nie jest brana pod uwagę.

Źródło: wyborcza.biz, Fot. materiały prasowe

Tagi:␣
adautor

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.