Budowa warszawskiego Intenso zbliża się do końca

Budowa warszawskiego Intenso zbliża się do końca
Możliwość komentowania Budowa warszawskiego Intenso zbliża się do końca została wyłączona, 02/05/2016, przez␣, w␣deweloperzy, Headline, miasta, Warszawa

Deweloper Neocity zbliża się do końca budowy inwestycji Intenso na warszawskiej Woli. Osiedle tworzy zespół siedmiu nowoczesnych budynków.

Aktualnie realizowany jest ostatni etap inwestycji 151 lokali, z których ponad połowa została sprzedana. Dostępne są jeszcze mieszkania o powierzchni 28-70 mkw, posiadające jeden, dwa lub trzy pokoje w cenach od 245.000 złotych.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup mieszkania, postanowiliśmy zorganizować dni otwarte. Odbędą się w weekend 20 i 21 lutego, w godzinach 10.00-16.00. Odwiedzający będą mogli spotkać się z architektami Decoroom, odpowiedzialnymi za aranżację naszych wnętrz. W tych dniach można będzie obejrzeć wszystkie dostępne lokale – mówi Marta Ulbrych, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Neocity Polska

Podczas dni otwartych odbędzie się również prezentacja oferty wykończenia pod klucz.

Intenso to nowoczesne osiedle, powstające w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, takich jak Park Szymańskiego, Park Sowińskiego oraz Moczydło na warszawskiej Woli. To również inwestycja o bardzo dobrej lokalizacji – znajduje się 5 minut od centrum miasta. Składa się z 7 budynków o zróżnicowanej wysokości (6-11 pięter), zlokalizowanych u skrzyżowania ulic Ordona i Wschowskiej. Wysoki standard wykończenia, inspirująca funkcjonalność wnętrz i duże słoneczne balkony nadają budynkom wyjątkowego charakteru.

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.