Będą pieniądze na dalsze inwestycje

Będą pieniądze na dalsze inwestycje
Możliwość komentowania Będą pieniądze na dalsze inwestycje została wyłączona, 30/06/2011, przez␣, w␣finanse, infrastruktura, inwestycje

Komisja Europejska przedstawiła w środę projekt nowego budżetu UE na lata 2014-2020. PAP informuje, że proponuje się  ok. 80 mld euro dla Polski w ramach polityki spójności. Polska ma pozostać największym beneficjentem budżetu UE.

Dodatkowo możliwe będzie uzyskanie  środków z unijnego budżetu,  poprzez zgłaszanie projektów energetycznych i transportowych, które będą finansowane w ramach nowego, zaproponowanego w projekcie budżetu Funduszu Infrastrukturalnego. W latach 2007-2013, w ramach obecnego wieloletniego budżetu, Polska otrzyma z polityki spójności 69 mld euro (według cen stałych z 2011 roku).

Źródło: PAP

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.