Prawo a nowy wykonawca A2

Możliwość komentowania Prawo a nowy wykonawca A2 została wyłączona, 29/06/2011, przez␣, w␣drogi, infrastruktura, Łódź, łódzkie, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

GDDKiA poszukuje nowego wykonawcy dwóch odcinków autostrady A2. Urząd rozpoczął negocjacje po uprawomocnieniu się unieważnienia kontraktu z chińskim konsorcjum Covec.

Aby przyspieszyć procedury, GDDKiA zdecydowała się na poszukiwanie nowego partnera z wolnej ręki, a nie na drodze przetargu. Jak twierdzi Marta Grzebalska, ekspert ds. zamówień publicznych w firmie Grupa Doradcza Sienna, która udzielała wypowiedzi PAP, takie rozwiązanie jest możliwe, jeśli GDDKiA znalazła podstawy do wykazania, że to zamówienie wymaga natychmiastowego wykonania. Będzie to jednak bardzo trudne.

Źródło: wyborcza.biz, Photo by BishkekRocks (Wikimedia Commons)

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.