Rok nowych biurowców w Bydgoszczy

Rok nowych biurowców w Bydgoszczy
Możliwość komentowania Rok nowych biurowców w Bydgoszczy została wyłączona, 30/12/2014, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, kujawsko-pomorskie, lokalne

W przyszłym roku rozpoczną się budowy nowych biurowców w Bydgoszczy. Na początku 2015 mają zostać również oddane do użytku ML Office oraz biurowiec przy ul. Cmentarnej.

W 2015 ma się rozpocząć budowa 7-kondygnacyjnego obiektu Eta, który zbudowany zostanie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Jego powierzchnia będzie wynosiła 5250 mkw. Budynek ma zostać oddany do użytku w II kwartale 2015 roku. Pod koniec przyszłego roku rozpocznie się również budowa biurowca Teta o powierzchni najmu 4,5 tys. mkw.

W 2015 roku ma ruszyć również budowa dwóch 10-kondygnacyjnych budynków, których inwestorem będzie Arkada Invest. Biurowce powstaną przy rondzie Fordońskim i będą miały 20 tys. mkw. powierzchni najmu.

Więcej informacji o lokalach użytkowych znajdziesz TUTAJ

Źródło: www.urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.