Panattoni otwiera się w Łodzi

Panattoni otwiera się w Łodzi
Możliwość komentowania Panattoni otwiera się w Łodzi została wyłączona, 28/10/2015, przez␣, w␣budownictwo, Headline, inwestycje, komercyjne, Łódź, magazynowe, przemyslowe

W poniedziałek oficjalnie otwarto Panattoni Business Center Łódź II. Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 33 tys. mkw. powstał w siedem miesięcy i jest już w pełni wynajęty. Klientami parku zostały firmy zarówno z branży produkcyjnej, jak i TSL: HUTCHINSON, DSV, FARUTEX BIDVEST POLSKA, PEKAES i DS Smith.

Centrum powstało w Łodzi, a jego całkowita powierzchnia wyniosła 33 tys. mkw. Składają się na nią dwa budynki – 17 tys. mkw. i 16 tys. mkw. Każdy z nich zawiera elastyczne rozwiązania, które umożliwiają najemcom przeprowadzanie zarówno lekkiej produkcji, jak i składowania. Panattoni Business Center Łódź II położony jest we wschodniej części miasta w odległości zaledwie 4 km od centrum.

Portfolio zrealizowanych przez Panattoni Europe obiektów w Centralnej Polsce obejmuje łącznie pięć centrów dystrybucyjnych – wspomniany Panattoni Business Center Łódź II, Panattoni Park Łódź East, Panattoni Park Łódź South, Panattoni Park Business Center Łódź oraz Panattoni Park Stryków.

Sprawdź ceny najmu powierzchni magazynowej

Źródło: panattoni.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.