Nowy Adres wyróżnia deweloperów za najlepszą obsługę stoiska targowego

Możliwość komentowania Nowy Adres wyróżnia deweloperów za najlepszą obsługę stoiska targowego została wyłączona, 07/10/2011, przez␣, w␣apartamenty, ceny, domy, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Targi mieszkaniowe dla klientów są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertami deweloperów. Najważniejszy jest jednak bezpośredni kontakt ze sprzedawcami, którzy poświęcają klientom czas, poznają ich potrzeby i odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania. Firma Nowy Adres S.A., jeden z najbardziej doświadczonych organizatorów targów nieruchomościowych w Polsce podczas wszystkich swoich imprez przeprowadza wśród zwiedzających ankietę na temat zadowolenia z obsługi i przyznaje deweloperom nagrody Excellent Service w kategorii „Najlepsza obsługa stoiska targowego”. W tym roku w Gdańsku i Wrocławiu nagrody zostały przyznane firmie Gant Development S.A.

Decyzja o zakupie własnego mieszkania wiąże się z dużym nakładem finansowym. Zawsze staramy się poznać oferty różnych deweloperów, żeby wybrać tę najbardziej odpowiadającą naszym wymaganiom. Targi mieszkaniowe są doskonałym miejscem do porównania ofert, a także dopytania sprzedawców o wszystkie szczegóły. Nowy Adres S.A. jest od 12 lat organizatorem targów w Warszawie, od 4 lat w Trójmieście, a od 2008 roku również w Poznaniu i Wrocławiu. Podczas wszystkich targów organizator przeprowadza wśród zwiedzających ankietę „Najlepsza obsługa stoiska targowego”, na podstawie wyników której przyznaje wystawcom nagrodę Excellent Service. Klienci w ramach ankiety oceniają: przygotowanie i kompetencje personelu targowego, kulturę osobistą i wygląd, szybkość i kompletność obsługi, innowacje w sposobie obsługi.

– Obsługa klienta na targach nierzadko okazuje się znacznie ważniejsza, niż samo stoisko. Nie wystarczy rozłożyć na ladach stosy gadżetów, eleganckich katalogów i ulotek – przychodzący na targi klient oczekuje od obsługi stoiska szybkich i wyczerpujących odpowiedzi na nawet najbardziej szczegółowe pytania. Nagrody na najlepszą obsługę stoiska targowego, takie jak eXcellent serVice mają za zadanie promować wysokie standardy obsługi podczas targów i wyróżniać firmy, które z profesjonalnego podejścia do klienta zrobiły swoją wizytówkę – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora Targów Domów i Mieszkań.

Pierwsze wyróżnienie w tym roku przyniosły Targi Mieszkań i Domów Nowyadres.pl w Gdańsku w dniach 26-27 lutego, gdzie Gant Development zajął pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza obsługa stoiska targowego” i otrzymał nagrodę Excellent Service. Po raz kolejny nagroda została przyznana deweloperowi podczas jesiennych targów (24-25 września), gdzie mieszkańcy Trójmiasta mogli zapoznać się z nową inwestycją Ganta – Polonica przy ul. Malczewskiego w Gdańsku.

W dniach 1-2 października natomiast  odbyły się Targi Mieszkań i Domów w hali Orbita we Wrocławiu. Tu również Gant Development zdobył nagrodę Excellent Service w kategorii „Najlepsza obsługa stoiska targowego”. We Wrocławiu Gant zaprezentował następujące inwestycje: Odra Tower, Legnicka 17, osiedle domów w Żernikach Małych, „Pastelowa Kraina” na Stabłowicach i „Tęczowe Osiedle” przy ul. Opolskiej.

− W zakresie obsługi klientów stale dążymy do podnoszenia standardów tak, aby były one dopasowane do oczekiwań osób szukających informacji w naszych biurach. Wyniki tegorocznych jesiennych targów są głosem zwiedzających, który jest dla nas wyjątkowo cenny, a zarazem mobilizuje do dalszej pracy – mówi Karol Antkowiak, Prezes Zarządu Gant Development S.A. − Jeszcze kilka lat temu Gant był obecny tylko na rynku wrocławskim, następnie rozszerzył działalność na rynek dolnośląski, a dziś funkcjonujemy już w siedmiu miastach Polski. Stały rozwój oferty przy jednoczesnym zwiększaniu jakości obsługi klienta stanowi nasz podstawowy atut na nowych rynkach.

Gant Development

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.