Nowa Kreślarnia przy Wydziale Transportu PW już jest gotowa

Nowa Kreślarnia przy Wydziale Transportu PW już jest gotowa
Możliwość komentowania Nowa Kreślarnia przy Wydziale Transportu PW już jest gotowa została wyłączona, 10/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, nieruchomości, Warszawa

Nowa Kreślarnia powstała u zbiegu ulic Noakowskiego i Koszykowej w Warszawie. Gmach ma pomieścić sale dydaktyczne pełne nowatorskich rozwiązań. Projekt realizowała Skanska.

Inwestycja powstała na zlecenie Politechniki Warszawskiej, a jej wartość to 12 mln zł netto. Prace trwały od lutego 2014 r., a zakończyły się w sierpniu br. rojekt objął budowę m.in. auli na 168 osób, 10 pomieszczeń laboratoryjnych i 41 pomieszczeń administracyjno-biurowych. Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 2,6 tys. mkw.  Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Sprawdź ceny najmu powierzchni użytkowej

Źródło: skanska.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.