Najbardziej pożądane adresy w Trójmieście

Najbardziej pożądane adresy w Trójmieście
Możliwość komentowania Najbardziej pożądane adresy w Trójmieście została wyłączona, 28/11/2012, przez␣, w␣Gdańsk, Gdynia, miasta, nieruchomości, pomorskie, regiony

Najatrakcyjniejsze budynki to te znajdujące się w prestiżowej lokalizacji, o unikalnej architekturze, za odpowiednio wysoką cenę. Home Broker i Lion’s House wspólnie przygotowały ranking najbardziej pożądanych apartamentowców.

W Trójmieście numerem jeden jest Sea Towers – najwyższy budynek mieszkalny na Pomorzu. Cena metra waha się od 9,5 do 17,5 tys. zł.

Zaraz za nim uplasował się Nadmorski Dwór. Obiekt jest usytuowany niedaleko plaży, promenady i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Na ostatnim miejscu podium znalazł się Neptun Park w Gdańsku. Także ten budynek znajduje się niedaleko plaży i lasu. Ceny zaczynają się od 9,8 tys. zł za metr.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Wames (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.