Mieszkania, domy – Targi Kraków

Mieszkania, domy – Targi Kraków
Możliwość komentowania Mieszkania, domy – Targi Kraków została wyłączona, 06/04/2011, przez␣, w␣domy, Kraków, mieszkania, mieszkaniowe

W najbliższy weekend; 9-10 kwietnia odbędzie się kolejna Giełda Domów i Mieszkań w Krakowie. Jak zapewniają organizatorzy, podczas pierwszych tej wiosny targów nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających. Jedną z nich jest prezentacja nowej inwestycji Wawel Service oraz firmy Pro-Eco pod nazwą „Dom dla Każdego”.

To rewolucyjna oferta na rynku – mówi Henryk Świtalski, Prezes Pro-Eco Invest SA. Oferujemy nowoczesny dom energooszczędny, w którym zapotrzebowanie na ciepło kształtuje się na poziomie poniżej 50 kWh/m2rok. W przypadku budynku tradycyjnego wzniesionego zgodnie z obowiązującymi przepisami wartość ta wynosi od 90 do 120 kWh/(m2rok).Dodatkowym atutem takiego domu jest krótki okres jego realizacji – do 6 tygodni.

Giełda to również okazja do bezpłatnych konsultacji z doradcami kredytowymi czy specjalistami
z zakresu aranżacji i wykańczania wnętrz. Z okazji targów wielu wystawców przygotowało specjalną ofertę oraz rabaty.

PTG Sokół, ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie

Sobota od 10:00 do 17:00, niedziela od 10:00 do 16:00

Wstęp wolny

 

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.