Konsorcjum Budimexu ma kontrakt na ponad 98,9 mln zł netto

Konsorcjum Budimexu ma kontrakt na ponad 98,9 mln zł netto
Możliwość komentowania Konsorcjum Budimexu ma kontrakt na ponad 98,9 mln zł netto została wyłączona, 05/04/2011, przez␣, w␣regiony

Konsorcjum firm w składzie: Budimex, P.B.U. Budopol, P.W. EBUD-Przemysłówka oraz P.W. „LECH”, podpisało umowę z Kujawsko–Pomorskimi Inwestycjami Medycznymi z siedzibą w Toruniu, na przebudowę i rozbudowę Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Wartość kontraktu przekracza 98,9 mln zł netto – podał Budimex we wtorkowym komunikacie.

Termin realizacji kontraktu upływa 5 czerwca 2013 roku.

Jest to drugi kontrakt podpisany z tym samym zamawiającym. W dniu 4 kwietnia 2011 r. Budimex zawarł umowę o wartości 32,5 mln zł netto na budowę Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu w kompleksie budynków Centrum Onkologii w Bydgoszczy. (PAP)

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.