Przegląd pomorskich inwestycji hotelowych

Przegląd pomorskich inwestycji hotelowych
Możliwość komentowania Przegląd pomorskich inwestycji hotelowych została wyłączona, 26/02/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, komercyjne, miasta, pomorskie, regiony

Firmy chętnie inwestują w budowę hoteli w pomorskich miastach. Największą z nich będzie inwestycja hotelowa na terenie dawnego Lucky Hotels. Będzie to kompleks mieszkaniowo-biurowo-hotelowy. W obiekcie o nazwie „Hotel Park Haffnera” ma powstać 360 pokoi. Inwestorem jest spółka Polnord.

Już za cztery miesiące zakończy się budowa hotelu Grand Lubicz w Ustce. Ten pięciogwiazdkowy obiekt będzie dysponował 310 pokojami i apartamentami. Z kolei w Trójmieście jest aktualnie realizowana część projektu Gdynia Waterfront – czterogwiazdkowy hotel Mariott Courtyard.W Sopocie natomiast ruszyła budowa hotelu Jantar. Trzygwiazdkowy obiekt będzie gotowy do użytku w czerwcu 2014 r.

Na Wyspie Spichrzów w Gdańsku ma z kolei powstać trzygwiazdkowy hotel sieci Puro z 96 pokojami. Wkrótce zakończy się także budowa czterogwiazdkowego hotelu Tristan w Kątach Rybackich. W ramach modernizacji dawnego Hotelu Kaszubskiego w Gdyni powstanie 45 pokoi. W Choczewie inwestor modernizuje Pałac Ciekocinko, który w przyszłości będzie dysponował 45 pokojami, strefą spa i strefą konferencyjną.

Także kompleks hotelowy Wieniawa przejdzie gruntowny remont. W przyszłości będzie obiektem pięciogwiazdkowym.

W ubiegłym roku aż 16 obiektów dołączyło do spisu hoteli pomorskich, m.in. Hotel Cztery Brzozy w Kowalach i Hotel Jastarnia w Jastarni.

Więcej informacji o obiektach komercyjnych na Pomorzu

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Smbre (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.