Kalbud na swoim

Kalbud na swoim
Możliwość komentowania Kalbud na swoim została wyłączona, 22/02/2013, przez␣, w␣deweloperzy, inwestycje, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, wielkopolskie

W inwestycji mieszkaniowej w podpoznańskim Swarzędzu, przy ulicy Grudzińskiego 7 zakończono prace wykończeniowe. Stopień zaawansowania inwestycji pozwala na wykorzystanie pomieszczeń na parterze budynku. Do jednego z nich przeniosło się biuro sprzedaży firmy Kalbud Deweloper. Do przestronnego lokalu wchodzi się od Osiedla Dąbrowszczaków i jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 17.00.

 

Tagi:␣
front

Omnie Kalbud Deweloper

Kalbud Deweloper specjalizuje się w wykonaniu lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Deweloper realizuje także obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowe. Firma wykonała m.in. cieszącą się dużą popularnością inwestycję – Osiedle Kalinowe w Rokietnicy, a obecnie buduje kompleks mieszkaniowy przy ul. Grudzińskiego 7 w Swarzędzu. Kalbud Deweloper od kilku lat współpracuje z firmą Hochtief Polska, generalnym wykonawcą jego projektów, który znany jest z budowy Starego Browaru i remontu lotniska Ławica w Poznaniu.