Green House Development na Targach redNet

Możliwość komentowania Green House Development na Targach redNet została wyłączona, 25/09/2012, przez␣, w␣Małe M, Uncategorized, Warszawa

W dniach 6 – 7 października w PKiN w Warszawie odbędą się Targi redNet Dom Mieszkanie.
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną  ofertę, z którą  będzie można się zapoznać na naszym stoisku 26 N, na które serdecznie zapraszamy.

Dla odwiedzających Targi zaproponowaliśmy 5 procentowy rabat na zakup mieszkań w naszej najnowszej inwestycji Premium Point na Białołęce.To wyjątkowy projekt, który wyróżniać będzie atrakcyjna, modernistyczna architektura,eleganckie foyer i starannie zaprojektowana zieleń. Oddanie obiektu do użytku nastąpi do końca 2014 roku.
Zainteresowani mogą również liczyć na specjalne rabaty na ostatnie wolne mieszkania w Apartamentach Wiślanych na Białołęce, które będą dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.
Targom towarzyszyć będą również warsztaty:„7 kroków do własnego M”, na których firmę Green House Development reprezentować będą architekci z pracowni AGK Architekci.

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.