Jakie imprezy odbędą się na Stadionie Narodowym?

Jakie imprezy odbędą się na Stadionie Narodowym?
Możliwość komentowania Jakie imprezy odbędą się na Stadionie Narodowym? została wyłączona, 25/09/2012, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Narodowe Centrum Sportu przedstawiło listę imprez, które są planowane na przyszły rok. Trudno na razie o szczegóły, są to jedynie wstępne zapowiedzi. Pewne jest jedynie to, że w tym tygodniu w obiekcie odbędzie się finał Maratonu Warszawskiego, 16 października mecz Polska-Anglia, a w listopadzie I Warszawskie Targi Turystyczne.

Jeśli chodzi o potencjalne imprezy na kolejny rok operator stadionu wymienia międzypaństwowy mecz rugby, mecze reprezentacji polskiej oraz finał Pucharu Polski. Jest też szansa na zorganizowanie Superpucharu Polski, spotkania w ramach Ligi Światowej, a nawet Grand Prix na żużlu. Oprócz imprez sportowych NCS ma w planach organizację kolejnych koncertów, a także targi, m.in. marketingu sportowego.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Graeme Maclean (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.