Develia zaprasza na Dzień Otwarty Szmaragdowego Parku

Develia zaprasza na Dzień Otwarty Szmaragdowego Parku
Możliwość komentowania Develia zaprasza na Dzień Otwarty Szmaragdowego Parku została wyłączona, 19/08/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Firma deweloperska Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Szmaragdowy Park, zlokalizowanej na ulicy Topazowej 2 w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia, w godzinach 10.00-15:00. Deweloper zaplanował m.in.: rabaty na wykończenie mieszkań pod klucz, porady ekspertów oraz animacje dla dzieci.

Obraz zawierający tekst, trawa, znak

Opis wygenerowany automatycznie

Osiedle Szmaragdowy Park

Dzień Otwarty to znakomita okazja do zapoznania się z inwestycją, obejrzenia interesującego nas mieszkania oraz wstępnego zaplanowania jego aranżacji. W towarzystwie przedstawiciela Develii będzie można zobaczyć lokale, części wspólne budynku czy sprawdzić widok z okien.. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszych doradców kredytowych oraz  wykończenia mieszkań pod klucz od współpracującej z nami pracowni architektonicznej Galerie Venis. Najmłodszymi zaopiekuje się w tym czasie zespół profesjonalnych animatorów – zapewniamy lody i dużo dobrej zabawy! – zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia S.A.

W  spotkaniu warto wziąć udział także ze względu na specjalne promocje, przygotowane przez Develię – będzie można zyskać wykończenie mieszkania pod klucz za 199 zł/m kw. Deweloper zapewnia również możliwość zarezerwowania na miejscu interesującego nas lokum – dzięki temu kupujący otrzymuje gwarancję stałej ceny.

Szmaragdowy Park to kameralne osiedle, które Develia realizuje na zielonych Łostowicach, bezpośrednio przy malowniczym zbiorniku wodnym „Kolorowy”. W I etapie inwestycji, w czterech niskich, 3-piętrowych budynkach o eleganckiej, subtelnej architekturze powstanie w sumie 175 mieszkań o metrażach od 32 do 79 m kw. Duży wybór funkcjonalnych rozkładów – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe – gwarantuje, że każdy zainteresowany znajdzie tutaj lokal odpowiadający jego potrzebom. W zależności od kondygnacji mieszkania będą posiadać antresole z przestronnymi tarasami, przeszklone balkony lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców przewidziane są również naziemne miejsca parkingowe oraz podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi. W budynkach znajdą się również cichobieżne windy. 

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się liczne sklepy, szkoły i przedszkola. Do centrum Gdańska samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wyjazd z osiedla będzie jeszcze łatwiejszy.

Budowa I etapu Szmaragdowego Parku ma zostać zakończona do końca 2022 roku. Ceny zaczynają się od 6850 zł za m2.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 106 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Więcej informacji o inwestycji – https://develia.pl/pl/mieszkania/gdansk/szmaragdowy-park/

Omnie Katarzyna Maciak