Develia oddaje do użytku XII etap inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie

Develia oddaje do użytku XII etap inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie
Możliwość komentowania Develia oddaje do użytku XII etap inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie została wyłączona, 04/10/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Develia rozpoczęła przekazywanie kluczy do mieszkań, wchodzących w skład XII etapu Słonecznego Miasteczka. Osiedle powstaje przy ulicy Henryka i Karola Czeczów na krakowskim Bieżanowie-Prokocimiu. 

W ramach tej fazy inwestycji deweloper wybudował budynek, w którym znalazło się  108 lokali w układach od 1 do 5 pokoi (w tym mieszkania dwupoziomowe)
i powierzchniach od 24 do 87 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania znalazły już właścicieli. Do lokali przypisane są – w zależności od kondygnacji – ogródki lub przestronne balkony. Nabywcy mają do dyspozycji także podziemną halę garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Całość została zrealizowana w tzw. podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wraz z kolejnymi etapami Słonecznego Miasteczka deweloper realizuje pełną infrastrukturę z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw.  

W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania z aktualnie powstających XIII i XIV etapów inwestycji. Ich ceny zaczynają się już od 6350 zł za metr kwadratowy. Planowany termin oddania do użytku to odpowiednio koniec 2022 roku dla XIII etapu i IV kwartał 2023 roku dla XIV etapu.

 – Słoneczne Miasteczko to jeden z naszych najpopularniejszych projektów w Krakowie, czego dowodzi choćby fakt, że w ciągu 10 lat wybudowaliśmy tu ponad 1200 mieszkań, a obecnie realizujmy kolejne etapy. Nabywcy doceniają nie tylko cichą i zieloną okolicę Bieżanowa-Prokocimia, ale również niską, kameralną zabudowę, dobrą komunikację z innymi rejonami miasta oraz atrakcyjne ceny nieruchomości – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A. 

Lokalizacja osiedla, duża ilość zieleni, cisza, spokój, rozbudowana infrastruktura lokalna i dobra komunikacja z innymi rejonami Krakowa przyciąga nowych mieszkańców. W sąsiedztwie nie brakuje przedszkoli, szkół, sklepów i placówek ochrony zdrowia. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. W ostatniej fazie budowy jest również szybka kolej aglomeracyjna z przystankiem Kraków Złocień tuż obok Słonecznego Miasteczka, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie dosłownie kilka minut.

Słoneczne Miasteczko to nie jedyna inwestycja dewelopera w Krakowie. W sprzedaży znajdują się projekty Centralna Park na Czyżynach, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 103 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak