Burmistrz przeciwko organizacji „Zielone Mazowsze”

Możliwość komentowania Burmistrz przeciwko organizacji „Zielone Mazowsze” została wyłączona, 08/04/2013, przez␣, w␣infrastruktura, inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

metro by Patryk KorzenieckiJarosław Dąbrowski, burmistrz Bemowa, zaapelował w liście do „Zielonego Mazowsza” o niestwarzanie sytuacji, które mogą doprowadzić do wstrzymania budowy metra. Według Dąbrowskiego organizacja jest „hamulcowym” budowy metra.

Burmistrz wypowiedział się negatywnie o propozycjach „Zielonego Mazowsza” dotyczących metody odkrywkowej w budowaniu metra, która podwyższyła by koszty inwestycji, a także sparaliżowała część miasta. W liście można przeczytać także, że „Niezależnie od dzielących nas różnic światopoglądowych, szybka budowa II linii metra powinna stanowić dla wszystkich środowisk najważniejszy cel w rozwoju stolicy, gdyż bezdyskusyjnie wpłynie na poprawę jakości codziennego życia setek tysięcy mieszkańców. Nie zmarnujmy tej szansy”

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Patryk Korzeniecki (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.