Nowi mieszkańcy poznańskiego Dębca

Możliwość komentowania Nowi mieszkańcy poznańskiego Dębca została wyłączona, 08/02/2012, przez␣, w␣Europa, inwestycje, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Dwa miesiące wcześniej niż zaplanowano, spółka Family House, rozpoczęła proces przekazania kluczy nowym właścicielom mieszkań, które powstały w inwestycji KORAL, przy ul. Czeremchowej    w Poznaniu. Tym samym poznański Dębiec już niedługo wzbogaci się o kolejnych mieszkańców.

 

Deweloper znany z terminowości swoich inwestycji, może do listy zrealizowanych przedsięwzięć dopisać budynek wielorodzinny KORAL, który powstał przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. W obiekcie znajdują się 102 mieszkania, 1-,2- i 3-pokojowe o metrażu od 28 do 80 m kw. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2011 roku. Natomiast termin ich zakończenia przypadał na przełom kwietnia i maja bieżącego roku. Spółce, która dysponuje własnym parkiem maszynowym i jest generalnym wykonawcą wszystkich swoich inwestycji, udało się jednak zakończyć budowę pod koniec stycznia. Dzięki temu większość klientów otrzyma klucze do swoich mieszkań dwa miesiące wcześniej. – Odbiór własnego M to ważna chwila dla każdego klienta. Zależy nam, żeby wszyscy byli w pełni zadowoleni z mieszkania. W związku z tym dopełniamy wszelkich starań, aby cały proces odbioru, zakończony podpisaniem protokołu, odbywał się sprawnie – wyjaśnia Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. W standardzie deweloperskim mieszkania posiadają drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, rolety, instalacje, grzejniki oraz dostęp do telefonu i Internetu.
Wszystkie lokale dostępne w inwestycji zostały sprzedane na długo przed zakończeniem budowy. W pobliżu KORAL-a, Family House planuje realizację kolejnych budynków wielorodzinnych. Pierwszy z nich to zapowiadany już wcześniej KORALIK, w którym znajdzie się ponad 80 mieszkań. Natomiast następny to całkowita nowość. OPAL to projekt, zakładający budowę około 180 lokali. Obecnie deweloper gromadzi wszelkie dokumenty. – Na naszej stronie internetowej już od jakiegoś czasu można było przeczytać, że planujemy realizację KORALIK-a, w związku z tym otrzymaliśmy już setki zapytań dotyczących tego projektu. Mamy zatem nadzieję, że dotychczasowe zainteresowanie przełoży się na sprzedaż –mówi I. Łukomska-Pyżalska. – Liczymy że również OPAL spotka się z uznaniem klientów, zwłaszcza że w jednej i drugiej nieruchomości ceny metra kształtować się będą od 4000 zł netto/m2. Dokładamy starań aby jak najszybciej rozpocząć sprzedaż mieszkań – dodaje I. Łukomska-Pyżalska.
Zaletą wszystkich inwestycji, zrealizowanych do tej pory przez Family House jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów, a także połączenie niskiej ceny z wysokim standardem jakości. Nie inaczej będzie przy najnowszych projektach spółki.

                              

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.