Agenci chcą pomóc rządowi w naprawie rynku

Agenci chcą pomóc rządowi w naprawie rynku
Możliwość komentowania Agenci chcą pomóc rządowi w naprawie rynku została wyłączona, 21/07/2011, przez␣, w␣Ameryka, świat

Amerykańscy agenci nieruchomości wzywają rząd do zaprzestania działań na szkodę rynku nieruchomości.

Według National Association of Realtors, stabilność na rynku nieruchomości mieszkaniowych korzystnie wpłynie na gospodarkę. NAR wystosowało list do rządu, w którym oferuje swoją merytoryczną pomoc w rewitalizacji rynku nieruchomości i gospodarki.

W liście została skrytykowana polityka rządu, oparta na wprowadzaniu nowych przepisów ograniczających dostęp do kredytów i bezpiecznych hipotek. NAR uważa, że każda osoba, która chce wziąć na siebie odpowiedzialność spłaty kredytu, powinna takie prawo otrzymać. Stowarzyszenie krytykuje wysokość wkładu własnego a także limity kredytowe.

Jak mówi przewodniczący NAR: – Chcemy współpracować z Kongresem i administracją nie tylko po to, żeby chronić, ale też żeby wzmocnić amerykański sen dla przyszłych pokoleń.

 

Źródło: www.propertywire.com

Photo by Daniel Case (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.