Zadowoleni studenci i coraz więcej podpisanych umów

Zadowoleni studenci i coraz więcej podpisanych umów
Możliwość komentowania Zadowoleni studenci i coraz więcej podpisanych umów została wyłączona, 11/08/2012, przez␣, w␣Uncategorized

Aż 61% ankietowanych opisuje swoje warunki mieszkaniowe jako dobre i bardzo dobre, a kolejne 27% uznaje je za zadowalające. Wskaźniki te nie różnią się znacznie od wyników sprzed dwóch lat. Nieco mniejsza (5 punktów procentowych) jest grupa studentów, którzy są bardzo zadowoleni z mieszkania. Różnica nie jest wielka, ale w połączeniu z pozostałymi wynikami badania można pokusić się o tezę, że oczekiwania studentów, co do  warunków mieszkaniowych wzrosły, a ich wymagania w przyszłości będą coraz większe.

W ramach akcji „Wynajmuj bezpiecznie” staramy się promować zasadę podpisywania umowy najmu i uregulowania wszelkich aspektów współpracy pomiędzy wynajmującym i najemcą. Wyniki naszej ankiety wskazują, że sytuacja w tej materii ulega poprawie. Przed 3 laty umowę najmu podpisywało 56%. W 2012 już 75% ankietowanych deklaruje, że podpisze umowę.

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.