Wysokie Mazowieckie z nowymi inwestorami

Możliwość komentowania Wysokie Mazowieckie z nowymi inwestorami została wyłączona, 12/04/2011, przez␣, w␣grunty, inwestycyjne, miasta, podlaskie, regiony

Wysokie Mazowieckie – miasto położone w woj. podlaskim – zyskało dwóch nowych inwestorów. Przedsiębiorcy kupili dwie działki inwestycyjne o powierzchni 11 ha.

W okolicach gruntów powstała do tej pory hurtowania materiałów budowlanych. W przyszłości na tym terenie będą mogły powstawać magazyny, lokale usługowe i zakłady produkcyjne. Nowi inwestorzy nie zdradzili jeszcze swoich planów biznesowych, ale zadeklarowali, że zatrudnią ok. 5 osób.

Władze przygotowały grunty dzięki unijnym dotacjom. Wysokie Mazowieckie to jedno z niewielu miast, które zdecydowało się na sięgnięcie po fundusze zewnętrze przeznaczone na taki cel. Najczęściej samorządy w woj. podlaskim decydują się na środki na dofinansowanie dróg i obiektów sportowych.

Źródło: https://www.portalsamorzadowy.pl

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.