W Wielkiej Brytanii skontrolują właścicieli milionowych posiadłości

W Wielkiej Brytanii skontrolują właścicieli milionowych posiadłości
Możliwość komentowania W Wielkiej Brytanii skontrolują właścicieli milionowych posiadłości została wyłączona, 25/09/2012, przez␣, w␣mieszkaniowe, nieruchomości, świat

Brytyjski wiceminister finansów poinformował, że specjalny zespół inspektorów skontroluje zeznania podatkowe osób, które posiadają nieruchomości warte ponad milion funtów. Do tej pory podobne kontrole przeprowadzano tylko w sytuacji, gdy wartość nieruchomości przekraczała 2,5 mln funtów.

Władze chcą w ten sposób upewnić się, że wszyscy płacą podatek zgodnie z tym, czego nakazuje prawo. Inspektorzy mają za zadanie namierzenie oszustów podatkowych, a także opracowanie listy, na której znajdą się osoby, które kilkakrotnie złamały w ten sposób prawo.

Źródło: finanse.wp.pl

Photo by Jamal Lamiri Alaoui (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.