Wybuduj dom marzeń – na warszawskim Wilanowie powstaje Osiedle Wilanówka

Wybuduj dom marzeń – na warszawskim Wilanowie powstaje Osiedle Wilanówka
Możliwość komentowania Wybuduj dom marzeń – na warszawskim Wilanowie powstaje Osiedle Wilanówka została wyłączona, 08/06/2017, przez␣, w␣domy, mazowieckie, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa, Wilanow

Na warszawskim Wilanowie powstaje prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych. Jeden z nich zostanie przeznaczony dla zwycięzców programu „Dom marzeń” realizowanego przez TVN. Fundatorem nagrody głównej w postaci domu na osiedlu Wilanówka jest firma dewelopersko – inwestycyjna Metropolitan Investment S.A.

Wilanówka to osiedle 16 domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Osiedle sąsiaduje z pobliskim Konstancinem ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród warszawiaków, jak i odwiedzających kraj dyplomatów i biznesmenów. Znaczącym walorem miejsca jest obecność wielu rezerwatów przyrody, parków i jezior ze słynnym kompleksem pałacowym na czele. Rozległe tereny zielone sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi na łonie natury. W okolicy znajduje się wiele tras rowerowych i biegowych.

Projekty domów oraz aranżacji osiedla zostały zrealizowane przez Hernana Gomeza, a generalnym wykonawcą jest wilanowska firma Kamkord posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w budowaniu tego typu inwestycji. Projekt jest jednym z przykładowych rozwiązań urbanistycznych, jakie dominują w tej części Wilanowa. Niska i kameralna zabudowa, spójna z krajobrazem Rezerwatu Wilanówki, tworzy bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w stolicy do życia i odpoczynku.

14 czerwca br. ruszył drugi sezon „Domu marzeń”. W trakcie programu dziesięć par walczyć będzie o dom na osiedlu Wilanówka. Finałowy odcinek wyłoni zwycięską dwójkę która otrzyma na własność działkę wraz z domem o wartości 2,5 mln złotych. Zanim jednak klucze trafią do ich rąk uczestnicy programu będą musieli sami zbudować dom swoich marzeń.

Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem wyspecjalizowanym w profesjonalnym doradztwie w procesie inwestowania w nieruchomości dochodowe dla klienta indywidualnego. Deweloper oferuje unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami.

 

Omnie Marta Bartoszuk