Warszawa niżej w rankingu

Warszawa niżej w rankingu
Możliwość komentowania Warszawa niżej w rankingu została wyłączona, 20/03/2013, przez␣, w␣Europa, marketing nieruchomości, miasta, świat, Warszawa

Według „Emerging Trends in Real Estate Europe 2013” przygotowanego przez PwC i Urban Land Institute (ULI) wynika, że Warszawa jest miastem atrakcyjnym dla inwestorów z branży nieruchomości komercyjnych. Na tle Europy Środkowo-Wschodniej Stolica Polski wyprzedziła inne miasta z tego regionu, a także m.in. Wiedeń, Rzym i Madryt. Mimo to Warszawa spadła w rankingu aż o 7 miejsc w stosunku do roku ubiegłego. Zdaniem ekspertów Polska jest nadal ceniona przez światowych inwestorów. Przyciąga ich nie tylko płynność rynku oraz rosnąca siła gospodarki w naszym kraju, lecz także konkurencyjne ceny i wysoka jakość ofert. Warszawa jest biznesowym i finansowym centrum Europy Środkowej i Wschodnie.

 

Źródło:

https://www.pb.pl/

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.