Moment na gdańskim Ujeścisku – nowy etap osiedla z widokiem na las

Moment na gdańskim Ujeścisku – nowy etap osiedla z widokiem na las
Możliwość komentowania Moment na gdańskim Ujeścisku – nowy etap osiedla z widokiem na las została wyłączona, 18/07/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Kolejne mansardowe dachy już niedługo pojawią się na gdańskim Ujeścisku. ROBYG w dwóch nowo powstających budynkach osiedla Moment, przewidział łącznie 110 mieszkań i 6 lokali usługowych. Przyszli właściciele będą mogli wybierać spośród lokali o powierzchni od 28,80 m2 do 83,24 m2. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 9900 zł m2.

Projektowana przez ROBYG przestrzeń, to spokojne osiedle, które pozwala wypocząć w otulinie zieleni, miejsce, które łączy bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych z terenami rekreacyjnymi. Inwestycja jest doskonale usytuowana w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, dzięki temu stanowi świetną propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania dla siebie, jak i dla tych, którzy kupują z myślą o najmie. Ujeścisko jest bowiem jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji przez najemców w Gdańsku.

Zabudowa o rodzinnym charakterze, wykorzystująca ciekawe architektonicznie mansardowe dachy, wkomponowuje się w widok na las, położony przy samym skraju inwestycji. Z inwestycji jest bowiem tylko 5 minut spacerem na punkt widokowy – Kozacza Góra. Mieszkania wyposażone są w przeszklone oraz przestronne balkony, loggie oraz ogródki. Zastosowane w częściach wspólnych budynków energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED, sterowane czujnikami ruchu, znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na obniżone koszty eksploatacji budynków. Dodatkowo każdy z mieszkańców otrzyma w cenie mieszkania Smart House firmy Keemple, który pozwala między innymi na zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, zarządzenie urządzeniami elektrycznymi, ogrzewaniem czy systemem bezpieczeństwa.  – Moment to idealne rozwiązanie dla osób  poszukujących  zacisznego, spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do mieszkania. Na drugi etap osiedla czekaliśmy z niecierpliwością, gdyż Moment jest jedną z najpopularniejszych inwestycji ROBYG. Nic dziwnego: wyróżnia się ciekawą architekturą, dogodną lokalizacją, usytuowane jest wśród licznych terenów zielonych, które zachęcają do spacerów, sportów 

i wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. Warto również wspomnieć o  ponadprzeciętnym standardzie wykończenia. Cieszę się, że możemy realizować takie osiedla, które pozytywnie wyróżniają się na gdańskim rynku nieruchomości. Moment to idealne połączenie doskonałej lokalizacji z ciekawym otoczeniem – mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Robyg w Gdańsku i Poznaniu.

Położenie ma znaczenie

Osiedle Moment położone jest przy ul. Łódzkiej w Gdańsku w pobliżu punktu widokowego Kozacza Góra, parku, ścieżek rowerowych i terenów spacerowych. Na osiedlu dostępne będą punkty usługowe oraz biblioteka miejska, a pod budynkiem znajdują się hale garażowe. Dodatkowo osiedle jest położone przy ważnym węźle komunikacyjnym, co pozwala sprawnie dojechać do centrum Gdańska czy biznesowej części Wrzeszcza. Niedaleka obwodnica zapewnia także komunikację z pozostałą częścią Trójmiasta. Co ważne, w ramach inwestycji w infrastrukturę drogową, Miasto Gdańsk planuje budowę ulicy Nowej Świętokrzyskiej, która łączyć się będzie z Aleją Havla i Nową Bulońską. 

Osiedle Moment to odpowiedź na liczne potrzeby Klientów. To miejsce, w którym można wygodnie mieszkać, korzystać z zieleni wokół domu, a przy tym nie martwić się o dogodną komunikację. Zatrzymaj się na moment i znajdź idealne mieszkanie dopasowane do Twojego stylu życia.

Omnie Katarzyna Maciak