Walter Herz zwycięża w konkursie CIJ AWARDS POLAND 2022

Możliwość komentowania Walter Herz zwycięża w konkursie CIJ AWARDS POLAND 2022 została wyłączona, 13/02/2023, przez␣, w␣Uncategorized

Firma Walter Herz, świadcząca kompleksowe usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce zyskała tytuł Najlepszej Lokalnej Agencji Roku 2022 w konkursie CIJ AWARDS. Wydarzenie organizowane jest przez Construction & Investment Journal, jeden z najbardziej znanych magazynów poświęconych branży nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej. W 2016 agencja została już uhonorowana przez CIJ EUROPE, zdobywając nagrodę w kategorii Rising Star of the Year.   

– W ciągu ostatnich 6 lat ciężko pracowaliśmy, aby nie zawieść oczekiwań klientów i partnerów biznesowych. Stale rozbudowujemy zespół i podnosimy kwalifikacje oraz dokładamy wysiłku, aby zapewnić obsługę doradczą na jak najwyższym poziomie. Cieszymy się, że jury dostrzegło tempo rozwoju naszej firmy i progres, jaki przez minione lata dokonał się w naszej organizacji przyznając nam tytuł Best Local Real Estate Agency of the Year. Miejsce w gronie zwycięzców konkursu to dla nas ogromne wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć tak prestiżową dla branży nagrodę. Chcemy serdecznie podziękować i wyrazić wdzięczność za wszystkie oddane na nas głosy – Bartłomiej Zagrodnik, Managing Partner, CEO w Walter Herz.  

Nagrody zostały przekazane podczas uroczystej Gali, która odbyła się 2. lutego br. w Raffles Europejski Warsaw w Warszawie. W konkursie nominowanych było ponad 100 projektów, usług i firm z 10 krajów Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej w 21 kategoriach.

Od 22. lat w konkursie CIJ AWARDS nagradzane są firmy, inwestycje, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania wdrażane w branży w krajach regionu CEE. Polska edycja organizowana jest od 2002 roku. Zwycięzców wyłania jury, w skład którego wchodzą niezależni eksperci, działający w różnych obszarach sektora nieruchomości.

CIJ EUROPE dostarcza informacji o nowych projektach, transakcjach i inicjatywach firm, a także przekazuje komentarze, analizy, statystyki oraz informacje o najnowszych trendach na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej oraz na arenie międzynarodowej. Jest jednym z kluczowych źródeł informacji o branży deweloperskiej i budowlanej w regionie CEE.

Walter Herz od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce. Poza Warszawą, prowadzi oddziały regionalne. Zapewnia strategiczne wsparcie inwestorom, właścicielom nieruchomości, firmom oraz instytucjom, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Doradza w zakresie inwestowania i zarządzania projektami, jak również w procesach komercjalizacji i wynajmu oraz administrowania nieruchomościami. Walter Herz współpracuje z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi, firmami deweloperskimi oraz funduszami inwestycyjnymi, zapewniając klientom szeroki dostęp do informacji, kontaktów i analiz rynkowych.

Tagi:␣
Walter Herz

Omnie PRESTIGE PR