Avison Young otwiera biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Avison Young otwiera biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Możliwość komentowania Avison Young otwiera biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich została wyłączona, 13/02/2023, przez␣, w␣Uncategorized

Avison Young rozszerza globalny zasięg o Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA), wchodząc we współpracę z firmą Zaad Capital.

W biurze partnerskim w Abu Dabi u sterów staną Simon Higgins, który obejmuje stanowisko CEO Avison Young ZEA oraz Paul Fanning, na stanowisku COO Avison Young ZEA.

Na terenie ZEA firma będzie świadczyć usługi doradztwa inwestycyjnego, w zakresie wycen oraz zarządzania aktywami, działając w sektorach biurowym, handlowym, hotelowym oraz magazynowym.

Mark E. Rose, Chair i CEO, Avison Young:

„Nawiązanie tej współpracy rozpoczyna ekscytujący etap w rozwoju Avison Young, gdy możemy wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, aby świadczyć usługi doradcze klientom na  jednym z najbardziej dynamicznych i zaawansowanych rynków nieruchomości na świecie.”

Michał Ćwikliński, Principal, Managing Director w Avison Young w Polsce:

„Bardzo cieszy mnie, że konsekwentnie wzmacniamy naszą obecność w regionie EMEA. Ta strategia rozwoju pozwala nam świadczyć bardziej złożone i jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb klientów usługi. Wierzymy, że nowe biuro Avison Young w Abu Dabi pomoże nam zachęcić inwestorów z ZEA do zintensyfikowania działań zakupowych na polskim rynku nieruchomości.”

Avison Young w regionie EMEA działa również w Austrii, Bułgarii, Czechach, Francji, Irlandii, Izraelu, Niemczech, Polsce, Rumunii, RPA, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech.

Rozszerzenie obecności o ZEA oznacza, że Avison Young świadczy usługi już w 17 krajach na całym świecie i planuje dalszą ekspansję.

Omnie PRESTIGE PR