Trzydzieści nowych hoteli Sheraton

Trzydzieści nowych hoteli Sheraton
Możliwość komentowania Trzydzieści nowych hoteli Sheraton została wyłączona, 04/02/2013, przez␣, w␣komercyjne, nieruchomości, przemyslowe

Starwood Hotels & Resorts Worldwide planuje otworzyć w tym roku 30 hoteli pod marką Sheraton. Czwarty rok z rzędu połowa z nowych hoteli tej międzynarodowej sieci powstanie w Chinach.

Dzięki temu właściciel tej luksusowej sieci hoteli zamierza umocnić swoją pozycję największego operatora hotelowego w regionie Azji i Pacyfiku. W realizacji tego celu pomoże również otwarcie hotelu Sheraton Chandigarh w Indiach oraz Sheraton New Caledonia Bourail Resort and Spa w Nowej Kaledonii.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide zainwestuje także na innych rynkach wschodzących. Obiekty pod marką Sheratona powstaną więc w tym roku również m.in. w Turcji (powstaną one w miastach Adana oraz Bursa), Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Tadżykistanie, a także w Argentynie oraz Brazylii.

Źródło:

https://www.ekonomia24.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.