Szybko.pl na targach mieszkań i domów Nowy Adres 15-16 lutego w Warszawie

Szybko.pl na targach mieszkań i domów Nowy Adres 15-16 lutego w Warszawie
Możliwość komentowania Szybko.pl na targach mieszkań i domów Nowy Adres 15-16 lutego w Warszawie została wyłączona, 13/02/2014, przez␣, w␣apartamenty, Headline, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa

Targi to przegląd pełnej oferty deweloperów budujących na terenie Warszawy i okolic. Warto zarezerwować sobie weekend 15 i 16 lutego i odwiedzić Centrum Expo XXI. Zapraszamy w godzinach 10.00-17.00.

Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, doradcy finansowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, wartościowe bezpłatne prelekcje to główne atrakcje jesiennej edycji targów. Nie trzeba marnować czasu by odwiedzać biura sprzedaży poszczególnych deweloperów oraz banki – można to zrobić w jednym miejscu i czasie właśnie na targach.

Zapraszamy na stoisko A4  portalu Szybko.pl

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.