Poznańska przedsiębiorczość nagrodzona

Możliwość komentowania Poznańska przedsiębiorczość nagrodzona została wyłączona, 12/12/2011, przez␣, w␣apartamenty, budowlane, domy, Europa, inwestycyjne, kredyty, mazowieckie, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, sprzedaż, Uncategorized, Warszawa, wielkopolskie

W sobotę, 10 grudnia w Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie, odbyło się święto przedsiębiorczości. Podczas Gali, spółka Family House otrzymała WIKTORIĘ – Znak Jakości Przedsiębiorców, nagrodę która jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Tegoroczna XIV już edycja konkursu miała po raz pierwszy charakter ogólnopolski. Po ogłoszeniu nominacji, wszystkie firmy zostały poproszone o złożenie odpowiednich dokumentów w „Zeszycie Konkursowym”. Na ich podstawie Kapituła Konkursu wyłoniła laureatów w piętnastu kategoriach. Jedną z nich było budownictwo, usługi deweloperskie i zarządzanie nieruchomościami, w której nagrodę otrzymała poznańska spółka Family House. – Jesteśmy dumni z tej nagrody, zwłaszcza że w gronie laureatów znalazły się duże warszawskie firmy deweloperskie. Co więcej tytuł ten jest przyznawany spółkom, które w warunkach wolnego rynku mogą poszczycić się mianem rzetelnych partnerów, które dużą wagę przywiązują do jakości, rzetelności i zasad etyki w prowadzonej działalności gospodarczej. Cieszymy się zatem, że nasze starania w tej dziedzinie zostały docenione – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.
WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców od trzynastu lat skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami. Jednocześnie, jako doskonałe narzędzie promocji, pomaga w rozwoju przedsiębiorczości oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności. Ma również na celu wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych.
Organizatorem Konkursu o WIKTORIĘ jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Organizacja działająca z sukcesem od dwudziestu dwóch lat na rzecz warszawskich i mazowieckich przedsiębiorców. Natomiast Konkurs WIKTORII jest objęty patronatem honorowym: Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, Wojewody Mazowieckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta m. st. Warszawy, Prezesa Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Adama Szejnfelda Posła na Sejm RP, przewodniczącego Komisji Sejmowej „Przyjazne Państwo”.
Nagrody WIKTORII zostały wręczone podczas Wielkiej Gali, której towarzyszyły liczne dodatkowe atrakcje artystyczne. W tym roku odbył się koncert chóru, aukcja na cel charytatywny oraz pokaz mody. Wieczór uświetnił także występ Przemka Knopika i Renaty Dąbkowskiej, a całą imprezę poprowadzili Katarzyna Romanowska i Jacek Borkowski.

Nagrody w tym roku otrzymali:
1. Family House Sp. z o.o.
2. P.H.P.U. ARKOL Sp. z o.o.
3. Autobox Advertising Sp. z o.o.
4. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-budowlane BCJ A. Błyskal, J. Cygan, J. Janiec Sp. Jawna
5. AMBASADOR MARKI Browar Ciechan Sp. z o.o.
6. Browar Lwówek Sp. z o.o.
7. AMBASADOR MARKI Centrum Handlowe Szembeka Sp. z o.o.
8. Consonni Bartelak Sp. Jawna
9. CPU – Service A. i Z. Maryniak Sp. Jawna
10. Clarena Sp. z o.o.
11. Cronimet PL Sp. z o.o.
12. AMBASADOR MARKI Dekorglass Działdowo S.A.
13. Domikon Sp. z o.o.
14. AMBASADOR MARKI Elektoralna Dental Clinic i Villa Nova Dental Clinic
15. Euro Clean-Air Sp. z o.o.
16. 2. Aleksandra P.P.H.U. – Ola Voyna TM
17. JAS-FBG S.A.
18. J.W. Construction Holding S.A.
19. Korporacja Radex S.A.
20. Lasermax Sp. z o.o.
21. AMBASADOR MARKI Lechpol Zbigniew Leszek
22. Manta Multimedia Sp. z o.o.
23. „Metal Kop” Marian Kopała Zakład Wyrobów Metalowych
24. Mikrobit Sp. z o.o.
25. AMBASADOR MARKI Natalia Gold Józef Czerniejewski
26. „Pod Tężniami” im. Jana Pawła II – Klinika Uzdrowiskowa
27. AMBASADOR MARKI Odent Pryw. Prak. Stom. lekarz Stomatolog Barbara Obłoj
28. Piekarnia WACYN Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski
29. Poldent Sp. z o.o.
30. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny w Lublinie
31. AMBASADOR MARKI Sita Sp. z o.o.
32. AMBASADOR MARKI „Służew nad Dolinką” Spółdzielnia Mieszkaniowa
33. Stalpol P.W. Paweł Okoński
34. Sun&Snow Sp. z o.o.
35. „U Zbója” – Ośrodek wczasów zdrowotnych
36. Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie
37. AMBASADOR MARKI Vet-Trade Polska Sp. z.o.o
38. „Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz” Handel Transport Usługi Eksport Import Mirosław Rudziewicz.

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.