Nowa inwestycja mieszkaniowa Fadesa Polnord Polska

Nowa inwestycja mieszkaniowa Fadesa Polnord Polska
Możliwość komentowania Nowa inwestycja mieszkaniowa Fadesa Polnord Polska została wyłączona, 25/02/2015, przez␣, w␣apartamenty, architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkaniowe, Wrocław

Spółka rozpoczęła budowę nowej inwestycji mieszkaniowej we wrocławskich Krzykach. Apartamenty Innova staną u zbiegu ulic Pięknej i Jesionowej, i będą sąsiadowały z dwoma innymi projektami dewelopera: Osiedlem Moderno, którego budowa zakończy się pod koniec roku, i już ukończonym Osiedlem Innova.

Projekt zakłada powstanie 206 mieszkań o powierzchni od 43 do 72 mkw. w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości (sześcio- i 17-pietrowych).

Projekt Apartamentów Innova przygotowała pracownia APA Hubka. Generalnym wykonawcą jest przedsiębiorstwo budowlane Maxbud ABJ. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.