Powstają supernowoczesne laboratoria AGH

Powstają supernowoczesne laboratoria AGH
Możliwość komentowania Powstają supernowoczesne laboratoria AGH została wyłączona, 21/04/2011, przez␣, w␣inwestycje, Kraków, małopolskie, miasta, regiony

Do końca 2012 r. w Krakowie powstanie W środę wmurowano kamień węgielny pod budowę Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii Akademii Górniczo-Hutniczej. Powstanie do końca 2012 roku w Krakowie i znajdzie się w nim 15 nowocześnie wyposażonych laboratoriów. Środki na budowę pochodzą z  unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – około 90 mln . Około 50 mln zł zostanie przekazane na budowę centrum badawczego, pozostała kwota na wyposażenie laboratoriów. Centrum będzie mieć blisko 6 tys. mkw. powierzchni.  Koniec budowy Centrum planowany jest na marzec 2012 r., a jego otwarcie na połowę lub koniec 2012 r.

Źródło: PAP

Tagi:␣
frontphotoSlider

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.