Podmiejskie apartamenty Villa Cascada ukończone

Podmiejskie apartamenty Villa Cascada ukończone
Możliwość komentowania Podmiejskie apartamenty Villa Cascada ukończone została wyłączona, 31/07/2013, przez␣, w␣apartamenty, deweloperzy, lokalne, Poznań, wielkopolskie

Spółka Twoje M zakończyła realizację inwestycji Villa Cascada w Plewiskach. Do apartamentów wyróżniających się unikalną, kaskadową architekturą, wprowadzają się pierwsi mieszkańcy.

W ramach inwestycji Villa Cascada powstało osiem apartamentów, każdy o powierzchni ok. 100 m kw. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać pomiędzy lokalami usytuowanymi na parterze, których zaletą są przestronne tarasy, oraz tymi zlokalizowanymi na piętrze, z wygodnymi balkonami. Aranżacja każdego apartamentu zakłada funkcjonalny podział na tzw. „strefę życia”, z przestronnym salonem o powierzchni 40 m kw. oraz „strefę snu”, z trzema sypialniami i dwiema garderobami. Dla maksymalnej wygody mieszkańców zaprojektowano też dwie łazienki. Priorytetem podczas wyboru rozwiązań architektonicznych było odpowiednie nasłonecznienie inwestycji. Stąd interesująca, kaskadowa zabudowa, a także duże, panoramiczne okna. Na przestronność pomieszczeń wpływa również ich wysokość – 2,7 m. Do każdego z apartamentów przynależy ogród o powierzchni do 200 m kw. i aż dwa miejsca parkingowe.

Przy budowie kameralnego, zamkniętego osiedla, inwestor położył duży nacisk na jakość zastosowanych materiałów. Wysoki standard wykończenia wyznaczają energooszczędne, zabezpieczone roletami zewnętrznymi okna, najlepszej jakości deski elewacyjne oraz pełne media. Inwestor zadba także o małą architekturę wokół inwestycji, ogrodzenie oraz oświetlenie jej terenu, a także wewnętrzną drogę dojazdową wykonaną z kostki betonowej. Ceny zaczynają się już od 3 800 zł za m kw. brutto.

Niebanalny projekt inwestycji Villa Cascada spotkał się dużym zainteresowaniem kupujących. – W sprzedaży zostały już tylko cztery apartamenty. Klienci bardzo wysoko oceniają walory użytkowe i estetyczne całej inwestycji. Projekt został zrealizowany z dbałością o wszelkie detale, dzięki czemu powiedzenie „dom jak z obrazka” nabiera w odniesieniu do Villi Cascada bardzo realnego wymiaru – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. Czas na ich zakup jest tym atrakcyjniejszy, że wciąż obejmuje je specjalna promocja. Klient wraz z apartamentem otrzymuje projekt aranżacji ogrodu oraz jego realizację, całkowite zagospodarowanie przydomowej zieleni. Wszystko to w cenie apartamentu.

Villa Cascada zlokalizowana jest przy ul. Porannej w Plewiskach. Takie położenie zapewnia dostęp do terenów zielonych, przy jednoczesnej bliskości centrum Poznania. Dużym atutem jest rozbudowana infrastruktura wokół inwestycji. W bliskim sąsiedztwie znajdują się m. in. szkoła, przedszkole, centra handlowe, ośrodki zdrowia i apteka.

 

Omnie Deweloper Twoje M