Pod adresem Sowińskiego 78 w Szczecinie pojawią się wkrótce nowi mieszkańcy

Pod adresem Sowińskiego 78 w Szczecinie pojawią się wkrótce nowi mieszkańcy
Możliwość komentowania Pod adresem Sowińskiego 78 w Szczecinie pojawią się wkrótce nowi mieszkańcy została wyłączona, 08/10/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Firma White Stone Development uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla kolejnej inwestycji w Szczecinie. Na osiedle Sowińskiego 78 mogą już wprowadzać się pierwsi lokatorzy. To kolejny bardzo udany projekt dewelopera, tym razem zlokalizowany w urokliwej okolicy na Nowym Mieście blisko Odry – niemal wszystkie lokale mieszkalne i usługowe znalazły wcześniej nabywców.
Szczecin jest jedynym poza Warszawą rynkiem, na którym działa polski deweloper specjalizujący się w inwestycjach komercyjnych i mieszkaniowych. Pierwszy projekt mieszkaniowy White Stone w tym mieście – wieloetapowe osiedle Ornament – spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem mieszkańców Szczecina. W 2019 r. Grupa rozpoczęła budowę osiedla Sowińskiego 78, które dostarcza na rynek blisko 250 mieszkań oraz 4 lokale usługowe.

Szczecin to ciekawe miasto o bogatej historii, które dziś podlega wielu przemianom i pięknie rozkwita. W naszej kolejnej szczecińskiej inwestycji mieszkaniowej postawiliśmy na synergię nowoczesności z tradycyjną – zaprojektowany kaskadowo budynek posiada elewację łączącą biel z czerwoną cegłą klinkierową. Zarówno lokalizacja, jak i funkcjonalne mieszkania, które zaproponowaliśmy, spotkały się z uznaniem mieszkańców. Dlatego teraz możemy rozpocząć wydawanie kluczy do lokali.”

mówi Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development Budynek w niższej części sięga czwartego piętra, w wyższej ma sześć pięter plus parter. W inwestycji przygotowano funkcjonalne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od ok. 27 do ok. 63 mkw. Budynek posiada 4 klatki schodowe z łagodnymi podjazdami, ułatwiającymi swobodne poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym.
Na osiedlu znajduje się także dwupoziomowy parking podziemny. Mieszkańcy mają do dyspozycji także przyjemne, kameralne patio z przylegającymi do budynku ogródkami.
Sąsiedztwo sklepów, galerii handlowych, placówek oświatowych, Uniwersytetu Szczecińskiego, dworca PKP, bulwarów oraz części rekreacyjnej i rozrywkowej miasta przyczyniło się do dużej popularności tej inwestycji.

Omnie Katarzyna Maciak