Duże metraże w Błoniu w atrakcyjnej cenie

Możliwość komentowania Duże metraże w Błoniu w atrakcyjnej cenie została wyłączona, 01/06/2012, przez␣, w␣Uncategorized

 

Green House Development ma w ofercie ostatnie trzy wolne mieszkania w swojej Inwestycji Przy Młynie w Błoniu. Lokale są gotowe do odbioru. Mieszkania o powierzchni od 65 do ok. 74 mkw. dostępne są w atrakcyjnej cenie od 4 tysięcy złotych za mkw.  Inwestycja jest już zakończona. Ma pozwolenie na użytkowanie. Znajduje się  zaledwie 17 km od granic Warszawy. W nowoczesnym budynku znajdują się 162 funkcjonalne mieszkania, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 11 lokali usługowych w parterze budynku. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras. Atutem inwestycji są funkcjonalne rozkłady pokoi i duże okna.

Green House Development to dynamicznie rozwijająca się warszawska firma deweloperska, która oddała do użytkowania mieszkania i apartamenty o powierzchni przekraczającej 17 000 mkw. i zakupiła około 20 000 mkw. terenów pod budowę.

Więcej informacji na temat inwestycji Apartamenty Wiślane na stronie firmy www.greenhousedevelopment.pl

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.