Pierwszy w Szczecinie sklep międzynarodowej sieci Centro otworzył się w Galerii Turzyn.

Możliwość komentowania Pierwszy w Szczecinie sklep międzynarodowej sieci Centro otworzył się w Galerii Turzyn. została wyłączona, 03/12/2012, przez␣, w␣komercyjne, lokalne, miasta, Szczecin

Międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych Centro otworzyła swój salon w Galerii Handlowej Turzyn. Jest to pierwszy sklep tej dynamicznie rozwijającej się sieci w Szczecinie.

 Sklep o powierzchni 321 m2 znajduje się na pierwszym piętrze Galerii. Oprócz bardzo szerokiego asortymentu, w sklepie, organizowane są cykliczne promocje. „Bardzo się cieszymy, że udało nam się pozyskać  nowego, dynamicznie rozwijającego się w Polsce partnera. Sklepy Centro oferują szeroki i przystępny cenowo asortyment. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie w naszej Galerii, jako jedynej w Szczecinie, mieszkańcy będą mogli zapoznać sięz ofertą marki Centro” – mówi Dorota Buczyńska – dyrektor Galerii Turzyn

 Marka Centro zadebiutowała w naszym kraju w połowie ubiegłego roku. Od tej pory otworzyła
w Polsce 46, oferujących obuwie w przystępnych cenach. Wyróżnikiem marki w Polsce jest nowoczesny wystrój sklepów, unikalne fasony oraz kolekcje obuwia oferowane w przystępnej cenie. Każdy salon oferuje ponad 2000 modeli butów: od najbardziej eleganckich przez casual aż po fasony sportowe.

 Galeria Handlowa Turzyn jest jednym z największych kompleksów handlowych tego typu w Szczecinie i regionie. Obecnie w galerii znajduje się 77 lokali handlowych i usługowych, hipermarket Carrefour oraz stoiska handlowe na pasażach. Na dwóch poziomach przestronnej galerii znaleźć można m.in. sklepy z modą damską, męską i dziecięcą, sklep sportowy, perfumerię czy sklepy z wyposażeniem wnętrz oraz sprzętem RTV i AGD.

Sklep Centro to kolejny, znaczący najemca w Galerii Handlowej Turzyn, którą zarządza międzynarodowa firma doradcza DTZ. W ciągu ostatnich 2 miesięcy, w obiektach zarządzanych przez DTZ, otwartych zostało kilkanaście nowych sklepów.

  Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej  Galerii Turzyn : https://www.galeria-turzyn.pl/.

Omnie DTZ Poland

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.