Peakside powiększa zespół w Polsce

Peakside powiększa zespół w Polsce
Możliwość komentowania Peakside powiększa zespół w Polsce została wyłączona, 07/06/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Peakside Capital Advisors kontynuuje rozbudowę zespołu związanego z umocnieniem pozycji firmy w segmencie nieruchomości magazynowo-industrialnych w Polsce. Do firmy dołączyli Bożena Kaczanowska-Tajan, która objęła stanowisko Asset Managera i Stefan Laszczyk jako Junior Investment Analyst.

Wiedza i umiejętności nowych specjalistów są bardzo ważne dla Peakside, który pracuje nad rozbudową swojego portfolio w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości logistycznych w Polsce. Bożena Kaczanowska-Tajan kieruje zespołem zarządzającym nowo pozyskanym portfelem nieruchomości logistycznych w Warszawie, natomiast Stefan Laszczyk odpowiada przede wszystkim za analizę rynku nieruchomości magazynowych.

Pozyskaliśmy świetnych ekspertów, których ogromne doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami oraz znajomość rynku nieruchomości są dla nas bezcenne. Jestem przekonany, że razem osiągniemy wspólny sukces, wzmacniając pozycję Peakside na rynku nieruchomości magazynowo-industrialnych w Polsce – powiedział Roman Skowroński, dyrektor zarządzający Peakside Capital Advisors w Polsce.

Bożena Kaczanowska-Tajan w Peakside jest Asset Managerem nieruchomości City Point Targówek, Logistics Point Piaseczno i Logistics Point Raszyn. Posiada 14-letnie doświadczenie zdobyte m.in. w Immofinanz i Atrium Real Estate Management w Polsce oraz w Perial Asset Management w Paryżu. W trakcie swojej kariery zawodowej zajmowała się kompleksowym zarządzaniem projektami nieruchomościowymi na rynku handlowym, biurowym i magazynowym. Ukończyła Wydział Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wydział Administracyjno-Społeczny Politechniki Warszawskiej, kierunek Finanse Nieruchomości na University of Paris Dauphine oraz Podyplomowe Studia z zakresu Wyceny Nieruchomości na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim, dodatkowo mówi także po hiszpańsku.

Stefan Laszczyk posiada 6-letnie doświadczenie zawodowe. Przed dołączeniem do Peakside związany był m.in. z Sierra Balmain i Knight Frank, gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie wycen, zarządzania nieruchomościami i wynajmu nieruchomości. Z wyróżnieniem ukończył studia z zakresu międzynarodowych rynków nieruchomości i urbanistyki (International Real Estate and Planning) na University College London (UCL). Biegle zna język angielski, posługuje się także językiem hiszpańskim.

Omnie Katarzyna Maciak