Nowy najemca Eurocentrum Office Complex

Nowy najemca Eurocentrum Office Complex
Możliwość komentowania Nowy najemca Eurocentrum Office Complex została wyłączona, 02/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Spółka Comarch została nowym najemcą jednego z największych zielonych biurowców w Warszawie. Comarch zajął całe 13. piętro tj. 1,5 tys. mkw. Do nowej siedziny wprowadził się już w maju.

Eurocentrum Office Complex, po zakończeniu realizacji drugiej fazy projektu, zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu 2014 r. Grupa Capital Park oddała do użytku, dwa budynki – Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw.

Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników. W budynku zaplanowano wiele udogodnień dla osób korzystających z alternatywnych form komunikacji, w tym 210 miejsc postojowych dla rowerów, szatnie, prysznice dla rowerzystów oraz miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych. Generalny wykonawca obiektu to firma ERBUD SA, autorem projektu jest uznana pracownia PRC Architekci.

Źródło: materiały prasowe

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.