Nowe centrum handlowe w Katowicach już za trzy lata

Nowe centrum handlowe w Katowicach już za trzy lata
Możliwość komentowania Nowe centrum handlowe w Katowicach już za trzy lata została wyłączona, 02/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, Katowice, komercyjne

Echo Investment chce rozpocząć budowę nowej galerii przy ul. Kościuszki już wiosną przyszłego roku. Budowa ma potrwać ok. 2 lat. Jednak przeciwko nowej galerii protestują już mieszkańcy.

Ta inwestycja nie powinna mieć miejsca i powinna zostać skonsultowana z mieszkańcami. Wszystkie nasze uwagi zostały odrzucone – mówiła na sesji rady miasta Agnieszka Zielińska, która była inicjatorką protestu na Facebooku. Zaapelowała też do radnych, żeby ci „zagłosowali jak mieszkańcy, a nie politycy”.

Echo ma wystąpić teraz o wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rozpoczęcia inwestycji. Nowa galeria ma mieć 42 tys. mkw.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: katowice24.info

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.